W Siedlcach rusza obowiązkowa inwentaryzacja "kopciuchów"
Władze Siedlec rozpoczynają inwentaryzację źródeł ciepła. Jest ona realizowana w związku z koniecznością działań na rzecz poprawy jakości powietrza, jakie prowadzone są na obszarze całego województwa mazowieckiego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14864477372606242216)
