Rozpoczyna się budowa drugiej linii w rzeszowskim ITPOE
W Rzeszowie wmurowano kamień węgielny pod budowę drugiej linii technologicznej Instalacji Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii – inwestycji PGE Energia Ciepła z Grupy PGE. Spółka aktywnie uczestniczy w procesie transformacji krajowego ciepłownictwa m.in. poprzez realizację działań zmierzających do zmiany aktywów wytwórczych w kierunku niskoemisyjnych, a docelowo zeroemisyjnych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16891329852606240057)

