Woda z podziemi dla odwiedzających Jaskinię Niedźwiedzią
Do końca roku mają zakończyć się prace związane z doprowadzeniem w pawilonie wejściowym do Jaskini Niedźwiedziej wody źródlanej ze „Źródła Marianny”. Odwiert wykonany w 1955 r. udostępnia wodę z głębokości 120 metrów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15371552792606250232)
