Wodociągi wydały na mszę kilkadziesiąt tysięcy złotych
Wodociągi Miasta Krakowa wydały ponad 37,5 tys. zł na transmisję mszy na YouTube z okazji 120-lecia działalności przedsiębiorstwa – informuje portal krowoderska.pl. Dodatkowo kilka tysięcy spółka zapłaciła za oprawę nabożeństwa.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19343429382606242013)
