Firmy odpadowe proszą GOAP o renegocjację kontraktu. Grozi im bankructwo
Firmy odpadowe obsługujące mieszkańców aglomeracji poznańskiej alarmują, że grozi im bankructwo, bo wywożą śmieci poniżej kosztów. Proszą GOAP o renegocjację umów. Problem nie dotyczy tylko tego regionu, ma już zasięg ogólnopolski.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3435128572606231842)
