Wrocław ogłasza aglomeracyjną rewolucję w komunikacji miejskiej
Wrocław to dziś 893 tys. mieszkańców. Ale z miasta korzysta ok. 1,2 mln ludzi dziennie – dlatego tak ważna jest współpraca z gminami ościennymi. Dwa zakresy tej współpracy – komunikację aglomeracyjną, która przejdzie całkowitą rewolucję oraz udogodnienia dla seniorów – czyli Aglomeracyjną Kartę Seniora przedstawiły władze Wrocławia i gmin aglomeracyjnych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=2639367152606241954)
