Wrocław łapie deszczówkę
Polska znajduje się w gronie krajów o najmniejszych zasobach wody w Unii Europejskiej. Dlatego należy dokładać starań i nie pozwalać, żeby woda opadowa nam po prostu uciekała, powinniśmy w jak największym stopniu ją retencjonować. Z tego względu Wrocław kontynuuje program "ZŁAP DESZCZ 2020", podwajając na niego środki. Publikuje również katalog dobrych praktyk w kontekście zrównoważonego gospodarowania wodami opadowymi.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5083689242606232024)
