Polska i Ukraina wzmacniają współpracę energetyczną i ekspercką
Rozpoczął się nowy etap współpracy energetycznej pomiędzy Polską a Ukrainą dzięki porozumieniu podpisanemu w Kijowie przez Forum Energii, Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy oraz Akademię Górniczo-Hutniczą im. Stanisława Staszica w Krakowie z Narodowym Uniwersytetem „Akademią Kijowsko-Mohylańską”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=210058492606231414)
