Rozpoczął się kolejny sezon Kieleckiego Roweru Miejskiego
Rozpoczął się kolejny sezon Kieleckiego Roweru Miejskiego. Do dyspozycji mieszkańców stolicy regionu świętokrzyskiego jest 300 jednośladów, a w weekend (15-16 marca) ich wypożyczenie kosztuje symboliczną złotówkę.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=15246687902606270851)
