Kampania informacyjna o systemie kaucyjnym ruszy za kilka dni
Od połowy września rozpocznie się kampania medialna dotycząca systemu kaucyjnego – poinformowała we wtorek w Sejmie wiceminister klimatu Anita Sowińska. Uczestnicy systemu ostrzegają jednak, że to zdecydowanie za późno, bo obywatele wciąż nie wiedzą, że kaucja będzie dotyczyć jedynie specjalnie oznakowanych opakowań.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1304288982606241930)


