W Bytomiu powstał Klaster Innowacji Energetycznych
Zielona energia czerpana m.in. z terenów poprzemysłowych i dążenia do energetycznej samowystarczalności - to część korzyści, jakie niesie dla Bytomia stworzenie klastra energii. Porozumienie w tej sprawie podpisali dziś, 25 stycznia, prezydent Mariusz Wołosz, przedstawiciele bytomskich spółek oraz Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11124411562606250103)
