Kłodawa rozbudowuje sieć kanalizacyjną za 6 mln zł
Mieszkańcy podgorzowskiej Kłodawie od lat zabiegali o budowę kanalizacji. Obecnie korzystają ze zbiorników na nieczystości, czyli tak zwanych szamb, które często są już przestarzałe i w wielu przypadkach nie gwarantują odpowiedniej szczelności. W podobnej sytuacji są także mieszkańcy sąsiednich Mironic. Ich problemy niedługo się skończą.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=17690606112606260635)

