Górnicy zostaną maszynistami? PGG współpracuje z Kolejami Śląskimi
Polska Grupa Górnicza i Koleje Śląskie zamierzają współpracować ws. przekwalifikowań zawodowych odchodzących z pracy górników kolejarzy – wynika z podpisanego w poniedziałek porozumienia. Dzięki wsparciu unijnych funduszy przekwalifikować się będzie mogło w pierwszym etapie do 200 pracowników PGG.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=10826102712606231536)







