Umowa na II etap ponad trzymilionowej inwestycji kanalizacyjnej w Jasieniu
Jak poinformował wczoraj miejscowy samorząd, 2 lipca br., w siedzibie Urzędu Miejskiego w Brzesku (woj. małopolskie), podpisano umowę dotyczącą realizacji II etapu budowy sieci kanalizacyjnej w Jasieniu. Dokument podpisali burmistrz Brzeska Tomasz Latocha oraz Michał Strąk, przedstawiciel wykonawcy prac, firmy HAS-BUD z Jasienia.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=14772566622606242028)
