Łódź. Skarga do wojewody w sprawie poszerzenia strefy płatnego parkowania
Pojawiła się skarga obywatelska kierowana do wojewody w sprawie uchwały Rady Miejskiej w Łodzi, rozszerzającej strefę płatnego parkowania w mieście. Radni podnieśli ceny za czas postoju i zróżnicowali opłaty zależnie od miejsca płacenia podatków. Nowe zasady, uchwalone 15 stycznia 2025 r., mają obowiązywać od maja.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20432842882606231646)
