Termiczne przekształcanie odpadów - czego dowiemy się w Rzeszowie?
Doświadczenia z funkcjonowania instalacji termicznego przekształcania odpadów i odbiór społeczny tego typu zakładów będzie jednym z tematów konferencji “Termiczne przekształcanie odpadów”, która rozpocznie się we wtorek, 29 stycznia w Rzeszowie. Uczestnicy konferencji będą rozmawiać o problemach związanych z rozwojem i budową nowych instalacji termicznego przekształcania w Polsce.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18448920452606241514)
