Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Tag: konferencja ZSEE

Łącznie artykułów: 3.

Branża AGD podnosi się po trudnym okresie. Liczy na wsparcie w walce z silną konkurencją z Chin

Branża AGD podnosi się po trudnym okresie. Liczy na wsparcie w walce z silną konkurencją z Chin

Polska jest nadal największym producentem sprzętu AGD w UE, ale traci na znaczeniu pod wpływem silnej konkurencji z krajów trzecich, przede wszystkim Chin. Ostatnie dwa lata były trudne dla branży, wciąż pojawiają się nowe zagrożenia, ale – jak podkreślają jej przedstawiciele – widać światełko w tunelu. Producenci AGD liczą na pozytywny wpływ deregulacji, również w obszarze środowiskowym.

Recykling Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego [relacja]

Recykling Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego [relacja]

16 kwietnia 2024 rozpoczęła się konferencja „Recykling Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego". Wydarzenie skupia się na coraz większym znaczeniu recyklingu elektroniki dla gospodarki, z uwzględnieniem zarówno aspektów lokalnych, jak i globalnych. Nie zabraknie również analiz rynkowych oraz wizyty w Zakładzie Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego w Bolęcinie.

Wyzwania dla branży - 17. Konferencja Recykling ZSEiE za nami

Wyzwania dla branży - 17. Konferencja Recykling ZSEiE za nami

31.03.2023
0

W dniach 29-30 marca 2023 w Uniejowie odbyła się „17. Konferencja Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego”. Branża ZSEE boryka się z wieloma zagrożeniami Wśród zagrożeń dla rynku ZSEE wymieńmy m.in. brak wystarczających zdolności przetwórczych, działania biurokratów związane z wolnym tempem decyzji, pozwoleń i certyfikatów, niedostosowanie prawa do rzeczywistości.

css.php
Copyright © 2026