Polscy recyklerzy na chińskim rynku. Czy to początek współpracy?
Reprezentacja 16 osób ze Stowarzyszenia „Polski Recykling” wzięła udział w tegorocznym Chinaplas, największych targach przemysłu tworzyw sztucznych i gumy na świecie, które odbyły się kwietniu w Szanghaju. Polska delegacja pojawiła się na miejscu na zaproszenie organizatora, a jej celem było zacieśnienie relacji gospodarczych, w tym uzyskanie bezpośrednich kontaktów do producentów sprzętu i maszyn oraz zbadanie rynków zbytu dla polskich recyklatów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1923522292606241424)
