Orlen uruchomił pierwszą własną kopalnię gazu ziemnego
Grupa Orlen uruchomiła pierwszą własną kopalnię gazu ziemnego: Bystrowice na Podkarpaciu. Do systemu przesyłowego trafiły już ponad 2 mln m sześc. surowca z tego złoża. W br. w ramach koncesji na Podkarpaciu planowane są kolejne odwierty poszukiwawcze.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11271670262606270241)
