MKiŚ: Koszty zakupu energii elektrycznej powinny być na rachunkach
Ministerstwo Klimatu i Środowiska planuje, by tzw. sprzedawcy zobowiązani energii elektrycznej umieszczali koszty zakupu energii w informacji dla odbiorców. Odbiorcy powinni być rzetelnie informowani o przyczynach podwyżek cen energii - uzasadnia propozycję ministerstwo.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11686081122606241707)
