Słupska energia ze ścieków i biogazu
Jak informuje samorząd Słupska, Wodociągi Słupsk podpisały umowę z Grupą Engie Polska na realizację inwestycji zmierzającej do wykorzystania energii cieplnej ze ścieków i biogazu. Przedmiotem umowy jest budowa pomp ciepła wraz z wysokosprawną kogeneracją.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13238430412606242026)



