Policjanci rozbili grupę wyłudzającą pieniądze z urzędów miast i gmin
Policjanci Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości rozbili grupę przestępczą zajmującą się wyłudzeniami środków pieniężnych z urzędów miast i gmin w całym kraju oraz praniem brudnych pieniędzy - poinformował podkom. Krzysztof Wrześniowski z zespołu prasowego CBZC. Dodał, że straty w wyniku działalności grupy wyniosły łącznie 11 mln zł.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20761868822606250021)
