Prezes Elektrociepłowni Będzin złożył rezygnację
Krzysztof Kwiatkowski złożył rezygnację z funkcji prezesa Elektrociepłowni Będzin z dniem odbycia najbliższej rady nadzorczej spółki - poinformowała we wtorek spółka. Jak dodano, Kwiatkowski nie podał przyczyn swojej rezygnacji.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11310274182606250217)
