SRK przekazuje działki Jastrzębiu-Zdroju. Na terenie po kopalni powstanie pętla autobusowa
Miasto Jastrzębie-Zdrój otrzymało w darowiźnie ponad 1000 m² terenu po byłej kopalni Jas-Mos-Jastrzębie III od Spółki Restrukturyzacji Kopalń (SRK). Samorząd planuje wykorzystać grunt pod budowę pętli autobusowej i rozbudowę infrastruktury pieszej.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13557237692606240914)

