Gdynia wprowadza miejskie kubki wielokrotnego użytku
Miasto Gdynia podjęło decyzję o objęciu patronatem projektu kubków miejskich wielokrotnego użytku. Innowacyjne kubki mają pojawić się na ulicach Gdyni już wczesną wiosną. Będzie z nich można skorzystać w wybranych punktach gastronomicznych w mieście.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5815393342606241818)
