Wyrzucała śmieci mimo kwarantanny. Zapłaci 5 tys. zł grzywny
5 tys. zł grzywny oraz 550 zł opłat będzie musiała uiścić mieszkanka Chełma (Lubelskie) skazana przez sąd za złamanie zasad kwarantanny. Kobieta wyszła z mieszkania do śmietnika – poinformowała w czwartek policja.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=3627058512606250359)
