Reklama

envicon 2023 ad1a

Wyrzucała śmieci mimo kwarantanny. Zapłaci 5 tys. zł grzywny

Wyrzucała śmieci mimo kwarantanny. Zapłaci 5 tys. zł grzywny
PAP/szp
02.04.2020, o godz. 17:39
czas czytania: około 1 minuty
0

5 tys. zł grzywny oraz 550 zł opłat będzie musiała uiścić mieszkanka Chełma (Lubelskie) skazana przez sąd za złamanie zasad kwarantanny. Kobieta wyszła z mieszkania do śmietnika – poinformowała w czwartek policja.

Dalsza część tekstu znajduje się pod reklamą

Reklama

AD1B_ARBENA1_31.08.23-02.03.24

51-letnią chełmiankę decyzją służb sanitarnych objęto kwarantanną domową. Jednak kobieta nie przestrzegała obowiązujących reguł.

Wyszła z mieszkania posprzątać klatkę schodową w budynku wielorodzinnym, a także na zewnątrz – do śmietnika. Postronne osoby poinformowały o tym policję – poinformowano na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

W tej sprawie skierowany został wniosek o ukaranie do sądu, który orzekł wobec kobiety karę grzywny w wysokości 5 tys. zł, a także 550 zł opłat.

Policja apeluje o przestrzeganie zasad kwarantanny. W podobnych sprawach prowadzonych jest w regionie blisko 30 postępowań wyjaśniających, które znajdą swój finał w sądzie.

Kategorie:

Udostępnij ten artykuł:

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu. Bądź pierwszą osobą, która to zrobi.

Dodaj komentarz

Możliwość komentowania dostępna jest tylko po zalogowaniu. Załóż konto lub zaloguj się aby móc pisać komentarze lub oceniać komentarze innych.
Reklama

envicon 2023 ad1a

Te artykuły mogą Cię zainteresować

Przejdź do Odpady
css.php
Copyright © 2023