W strefie ekonomicznej Wrocławia powstanie wodociąg wart 30 mln zł
Budowę sieci wodociągowej gminie Kobierzyce i części Wrocławia dofinansuje Agencja Rozwoju Przemysłu. Porozumienie w tej sprawie podpisano w piątek, 25 stycznia 2019 r. Z inwestycji skorzysta przede wszystkim największa w Europie fabryka baterii do aut elektrycznych, budowana przez koncern LG Chem Wrocław Energy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4868741912606250356)
