MKiŚ: 200 mln zł w 2025 r. na usuwanie nielegalnych składowisk odpadów
Ministerstwo Klimatu i Środowiska przeznaczy w tym roku 200 mln zł na usuwanie nielegalnie nagromadzonych odpadów - poinformowała w piątek na konferencji prasowej ministra klimatu Paulina Hennig-Kloska. Ma to wystarczyć na likwidację 9 niebezpiecznych wysypisk.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=5767210082606250712)

