Trump zapowiada zniesienie limitów emisji elektrowni w USA
Republikański kandydat na prezydenta USA Donald Trump zapowiedział, że w przypadku zwycięstwa w wyborach zniesie wprowadzone przez obecną demokratyczną administrację limity emisji zanieczyszczeń przez elektrownie. Rozważa także wycofanie wsparcia dla zakupu "elektryków”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13606691902606231321)


