Ponad 82 mln zł na rozwój publicznego transportu autobusowego w województwie śląskim
Dziś (3 grudnia br.), rusza nabór wniosków do Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych (FRPA), w województwie śląskim. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Wojewoda Marek Wójcik poinformował o tym, że w sumie do samorządów w regionie mogą trafić ponad 82 mln zł.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18072429692606250302)

