Do mieszkańców Szczecina trafi 2000 darmowych sadzonek drzew
Dokładnie 3 lata temu pracownicy Zakładu Usług Komunalnych w Szczecinie założyli plantację dębów. Posłużyły im do tego nasiona pozyskane w lasach miejskich Szczecina. Zrobili to z myślą o mieszkańcach, którym w prezencie chcieli przekazać sadzonki. Już w niedzielę 30 maja na Jasnych Błoniach w Szczecinie będzie można odebrać ten niecodzienny prezent.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12923157772606231825)
