Lubelski Obszar Metropolitalny na nowym etapie. Czy będzie więcej projektów ZIT?
Wczoraj, 23 listopada br., odbyło się zebranie założycielskie Stowarzyszenia Lubelski Obszar Metropolitalny. Tym samym współpraca w ramach partnerstwa samorządów LOM wkracza w kolejny jej etap. Cel główny tej inicjatywy to intensyfikacja prac m.in. nad realizacją projektów w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=11013504002606242342)
