Wytwarzajmy mniej odpadów. Miasto wskazuje dobre praktyki na czas epidemii
Lublin zwrócił się do mieszkańców z prośbą o racjonalne gospodarowanie odpadami w czasie epidemii koronawirusa. Władze miasta proszą o przemyślane zakupy, ograniczenie remontów i zmniejszanie objętości odpadów. Proponują przy tym dobre praktyki.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=6402110192606241847)
