Milion wypożyczeń rowerów miejskich w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii
W pierwszym roku działalności systemu Metroroweru odnotowano 1,007 mln wypożyczeń – przekazał rzecznik Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii Łukasz Zych. Użytkownicy pokonali Metrorowerami ponad 3,74 mln km, spędzając na siodełkach ponad 27 mln minut.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16911128152606241952)
