Maciej Białek dyrektorem Departamentu Gospodarki Odpadami w MKiŚ
Maciej Białek objął stanowisko dyrektora Departamentu Gospodarki Odpadami w Ministerstwie Klimatu i Środowiska. To kluczowa nominacja w strukturach resortu odpowiedzialnego za kształtowanie polityki ekologicznej państwa oraz transformację sektora w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ).
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=8140629372606230614)


