Inauguracja cyklu szkoleń z zakresu TPO. GIOŚ zapowiada wzmocnienie nadzoru nad transgranicznym przemieszczaniem odpadów
Dnia 29 czerwca I Zastępca Głównego Inspektora Ochrony Środowiska Magda Gosk zainaugurowała cykl szkoleń z zakresu transgranicznego przemieszczania odpadów - informuje GIOŚ. Kurs skierowany jest do pracowników Inspekcji Ochrony Środowiska oraz pozostałych służb zaangażowanych w transgraniczne przemieszczanie odpadów - Krajowej Administracji Skarbowej, Inspekcji Transportu Drogowego, Policji i Prokuratury.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=607935412606240503)



