W szpitalu im. Kopernika w Łodzi powstanie ogród z roślinami leczniczymi
Ogród pełen roślin leczniczych, który ma służyć do hortiterapii i zmniejszać stres pacjentów, powstanie w ośrodku onkologicznym wojewódzkiego szpitala im. Kopernika w Łodzi. Projekt ogrodu wybrano w konkursie zorganizowanym przez Województwo Łódzkie i Zespół Parków Krajobrazowych Łódzkiego.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=1134143682606242212)
