35 lat działalności Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
W dniu 1 lipca 1989 roku swoją działalność formalnie rozpoczął Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW). Dziś – w ramach konferencji z okazji jubileuszu 35-lecia – nadszedł czas na podsumowania osiągnięć, ale także dyskusji na temat wyzwań, jakie stoją zarówno przed Funduszem, jak i przed Polską w ciągu najbliższych lat w kontekście zrównoważonego rozwoju i ochrony klimatu.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18197967902606241847)

