Rząd planuje odroczyć obowiązek raportowania ESG dla części firm
Rząd zakłada odroczenie o dwa lata obowiązku raportowania zrównoważonego rozwoju (ESG) dla dużych firm oraz małych i średnich emitentów notowanych na rynkach regulowanych w UE - wynika z opisu projektu ustawy zamieszczonego w wykazie prac legislacyjnych i programowych Rady Ministrów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16835902032606241459)

