„The Water Heroes”. Manchester City i Xylem w grze o wodę
W niedalekiej przyszłości miliardy ludzi na świecie będą mierzyć się z problemem niedoboru wody i z zanieczyszczeniem dostępnych jej zasobów. Xylem, firma zajmująca się technologiami wodnymi, wspólnie z klubem Manchester City, podejmują działania, by temu przeciwdziałać. Teraz partnerzy wracają z nowym projektem zatytułowanym „The Water Heroes”.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=16926548582606241547)
