Mandat za mycie auta. Nałożą go Wody Polskie
30 lipca 2020 r. weszło w życie rozporządzenie uprawniające pracowników Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie do nakładania mandatów karnych. Będą mogli je nakładać m.in. za mycie auta w rzece lub grodzenie działki przy wodzie.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19123537042606262155)
