Reklama

ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]

Tag: mandat

Łącznie artykułów: 7.

Kradzieże roślin i dewastacja. W Krakowie sprawcę uchwyciła kamera. Przeprosił i zapłacił mandat

Kradzieże roślin i dewastacja. W Krakowie sprawcę uchwyciła kamera. Przeprosił i zapłacił mandat

27.08.2025
0

Zdarzenie w Krakowie, które początkowo miało niecny charakter, zakończyło się pouczającą interwencją. W nocy z 23 na 24 sierpnia na Rynku Głównym mężczyzna próbował wynieść drewnianą donicę z ozdobnymi roślinami. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego, co pozwoliło Straży Miejskiej na szybkie zlokalizowanie sprawcy. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 zł, przeprosił za swój czyn i ostatecznie odniósł donicę na miejsce.

Szczecin. Kontrole biletów w komunikacji miejskiej nagrywane minikamerami

Szczecin. Kontrole biletów w komunikacji miejskiej nagrywane minikamerami

03.03.2025
0

Kontrolerzy wyposażeni w kamery w poniedziałek rozpoczęli pracę w pojazdach szczecińskiej komunikacji miejskiej. Sprzęt zakupiony za prawie 68 tys. zł ma poprawić bezpieczeństwo pasażerów i pracowników transportu miejskiego. Podobnych kamer od ponad 10 lat używają kontrolerzy w Opolu. Rejestrację wideo podczas kontroli biletów wprowadza też Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie.

Kraków. Mandaty za dokarmianie dzików

Kraków. Mandaty za dokarmianie dzików

Krakowski urząd miasta zapowiedział, że wystąpi do straży miejskiej z wnioskiem o wystawianie mandatów karnych osobom dokarmiającym dzikie zwierzęta. Zdaniem magistratu stanowi to główny problem w zwalczaniu licznej populacji dzików w mieście.

css.php
Copyright © 2026