Kto wypłaci "trzynastki" pracownikom Wód Polskich?
Marszałek województwa zachodniopomorskiego nie wypłacił jeszcze trzynastych pensji byłym pracownikom Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Szczecinie, którzy 1 stycznia przeszli do Wód Polskich. Nie wyklucza, że to zrobi, chociaż uważa, że to zobowiązanie finansowe nowego pracodawcy.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=12038314822606241515)
