Szkoły z energią – Warszawa zyska 153 mln zł na zieloną termomodernizację
Dzięki wsparciu z Krajowego Planu Odbudowy aż 25 stołecznych szkół i przedszkoli przejdzie kompleksową termomodernizację. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przekaże na ten cel 153 mln zł, co ma realnie obniżyć emisje i koszty utrzymania placówek, a także podnieść świadomość ekologiczną uczniów.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=19747956562606232145)
