Urząd Miejski w Białymstoku rozda budki lęgowe
Urząd Miejski w Białymstoku zachęca mieszkańców do ochrony ptaków mieszkających na terenie miasta. W najbliższą niedzielę (25 lutego) w Parku Planty zostanie rozdanych 300 budek lęgowych, które białostoczanie będą mogli zawiesić na swojej posesji. To już trzecia taka akcja zorganizowana przez miasto.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4460417862606241236)
