Czerwone pojemniki w Radomiu
W Radomiu ustawiono 20 nowoczesnych pojemników przeznaczonych na zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE) w rozmiarze do 50 cm. Pojemniki mają charakterystyczny czerwony kolor. Urządzenia takie stoją już na Śląsku i w Kielcach.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=20280326552606241439)
