W Stambule za bilety zapłacą plastikiem i puszkami
Nietypowy i, jak się wydaje, dość skuteczny sposób na zachęcenie mieszkańców do segregowania odpadów znalazło metro w Stambule. Od niedawna bilety można tam płacić, wrzucając do pojemników plastik i puszki.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=13171377002606241913)
