Nierówna walka z wandalizmem w miastach
Akty wandalizmu można spotkać w każdym mieście. To zmora m.in. zarządców dróg i zieleni miejskiej. W Katowicach, aby zapobiec nielegalnym malunkom na nowo wybudowanych budynkach i na urządzeniach jeszcze nieoddanych do użytku, miasto pokrywa je powłokami antygraffiti. Wiele podejmowanych działań to niestety "walka z wiatrakami".
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=18203483122606241217)

