Wiosenne przeglądy i remonty obiektów turystycznych trwają w Nadleśnictwie Elbląg
Nadleśnictwo Elbląg co roku przeprowadza wiosną przeglądy i remonty obiektów turystycznych, takich, jak miejsca postoju pojazdów, wiaty, ławki, płotki czy miejsca palenia ognia. Infrastruktura musi być odnawiana, ponieważ wiaty, ławki i stoły przeznaczone dla turystów są dewastowane albo rozkradane.
![ad1a KGO kompleksowa 2026 [17.06.-02.09.26]](https://portalkomunalny.pl/wp-content/uploads/2026/06/baner_kgo_2026_abrys1320-x-250-px-1.png?pas=4769976442606250022)
